У кожному з цих законів ми бачимо соціальну спрямованість. Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ Сергій Жирнов, додавши, що так очільник Кремля намагається "загравати" з певними соціальними категоріями людей.

Дивіться також Шлях диктатора на крові та кістках․ Як Путін отримав владу і став уособленням сучасної Росії

Для чого створюють такі закони

"Виходить, що вдів прирівняли до вагітних. Адже жінкам надають відпустку для догляду за дитиною на рік, а потім також упродовж року не можуть звільнити з роботи", – розповів ексспівробітник КДБ.

Такі норми створюють певні незручності для підприємств, але всі розуміють, що народжувати дітей треба, бо в Росії з цим також є проблеми. Тому схожі рішення Путіна – це спроба "загравати" з соціальним контингентом, якого він насправді боїться.

Варто зауважити, що дружин мобілізованих, попри протести, ніхто не ув'язнює, не забирає на дільниці. Влада розуміє, що якщо їхні чоловіки зараз на фронті з автоматами, то вони разом з цією зброєю можуть прийти до них,
– зауважив Сергій Жирнов.

У Путіна є проблеми, з людьми, які готові добровільно підписати контракт, тому їм надають максимальну кількість пільг. Але треба розуміти, що кредити, від яких звільнили окупантів, виплачує не держава. Насправді це роблять приватні фірми чи банки, які їх видавали.

"Путін любить знайти розв'язання своїх проблем завдяки іншим людям. До того ж мобілізованим збільшують виплати за службу по контракту. На жаль, ще є чоловіки, які через безвихідь, безробіття готові піти вбивати", – додав Жирнов.

Що відбувається в Росії: актуальні новини

  • У Москві спалахнула пожежа на військовому заводі "Авангард". Відомо, що там виробляли снаряди для зенітно-ракетних комплексів С-300 і С-400. Вогонь поширився на територію 50 квадратних метрів, але його не могли локалізувати. На сайті підприємства вказано, що це єдиний завод в Росії, який виробляє такі ракети.
  • Окупанти запустили ракету в бік України, але вона впала у Волгоградській області. Місцеві знайшли уламки на полі, а фото оприлюднили в мережі. Ймовірно, це була крилата ракета великої дальності Х-101. Що стало причиною падіння наразі не відомо. Можливо, технічна несправність.
  • Росія продовжує потерпати від масштабної повені. Тепер прорив дамби стався на кордоні з Казахстаном. Через це жителів Орська знову попереджають про небезпеку. Як відомо, саме Оренбурзька область була епіцентром повені. У селищах, де є загроза нового підтоплення, оголосили евакуацію.