Про це 24 Каналу розповів колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. Він додав, що росіяни відчували себе в безпеці, адже дивились на війну в Україні лише через екран телефона чи телевізор.

Читайте також Чи вдарить Росія ядерною зброєю по Бєлгороду: Жданов прокоментував заяву Пригожина

Лише початок

Зараз увага російських пропагандистів зосереджена на подіях, що відбуваються у Бєлгородській області. Зокрема, дуже панікує путінська маріонетка Маргаріта Симоньян через колону військової техніки, яка рухається у напрямку Бєлгородщини.

Днями Росія офіційно визнала, що не контролює населений пункт Нижня Товолжанка у Бєлгородській області. Наразі росіяни не розуміють, що буде з іншими населеними пунктами, до яких увійшли російські добровольці.

Водночас вони усвідомлюють, що ще "буде вибухати" Курська та Брянська області. Адже історія РДК та легіону "Свобода Росії" продовжуватиметься.

Росіяни отримали те, що сама сіяли останні роки. Дуже зручно, коли війна відбувається в тебе у телефоні, а вимкнувши його війна взагалі перестає існувати.

А тут війна прийшла до них (росіян – 24 Канал) і вони здивовані. Посиділи у бомбосховищі й вже на межі істерики, нервовий зрив. "Бідолашні", що ж таке? Що трапилося? Дві доби й так швидко здалися? Хлопчики й дівчатка у вас все тільки починається,
– сказав Ступак.

Чому росіяни масово панікують через наступ російських добровольців: дивіться відео

У росіян розфокус

Буремні події у Бєглородській області повністю розфокусували увагу Росії. Мешканцям країни важко сконцентруватись, тому вони намагаються хоч якось контролювати ситуацію на трьох напрямках.

Росіяни зосередженні на:

  • своїй території;
  • східному регіоні України;
  • Запорізькому й Херсонському напрямках.

До того ж Росія відчуває, як щодня на кожному з цих напрямків ситуація погіршується. На східному регіоні українські бійці наступають й вже мають певні здобутки. Водночас у напрямку Запоріжжя й Херсона окупанти під тиском ЗСУ вимушені переміщуватися на глибші позиції, знову рити окопи, траншеї та мінувати поля.

Що відомо про події на Бєлгородщині: останні події

  • Представник ГУР МО Андрій Юсов повідомив, що Україна в належному порядку розгляне звернення про евакуацію цивільних з Бєлгородщини, якщо такі надходитимуть.
  • У середу зранку, 7 червня, у Шебекіно, що у Бєлгородській області Росії, пролунало щонайменше десять гучних вибухів. Після вибухів розпочалася сильна пожежа, дим бачили місцеві мешканців.
  • Зазначимо, що бойова активність російських добровольців зі збройними силами Росії відбуваються на лінії фронту понад 100 кілометрів. РДК та легіон "Свобода Росії" закликали російських військових здаватися та переходити на їхній бік.