Окупанти ввімкнуть сирени, гучномовці й не тільки. Про це з посиланням на росЗМІ пише 24 Канал.

Цікаво Врізається в будинок, далі сильний вибух: у мережі показали збиття дрона в Петербурзі

У Росії перевірять систему оповіщення

У ворожому відомстві заявили, що по всій Росії 6 березня будуть перевіряти систему оповіщення населення. Зокрема, пролунає сигнал "Увага всім!", запрацюють сирени й гучномовці. Окрім того, ефіри телеканалів і радіо будуть заміщені спеціальною інформацією.

Окупанти заявили, що перевірка систем оповіщення пройде у межах масштабних навчань щодо підготовки до захисту населення та територій нібито "від паводків і природних пожеж".

Дивіться також У російському Дзержинську збивали дрони: атаковано об'єкт оборонного комплексу

У Єкатеринбурзі стався вибух на підстанції, що живить 3 військові підприємства

  • Зауважимо, що чи не щодоби в Росії цвіте "бавовна". Так, пізно ввечері 1 березня у Єкатеринбурзі прогримів вибух на підстанції "Калінінська".
  • Офіційно окупанти заявили, що причиною вибуху нібито стала несправність електрообладнання, втім, у мережі повідомили про закладену вибухівку.
  • Цікаво, що ця електропідстанція живить 3 оборонні заводи агресора.
  • Представник ГУР розповів, що в окупантів продовжується деградація інфраструктури. Наголосив, те, що вибухає в Росії, – відповідальність, зокрема, російської влади.
  • "Але на цій території є небайдужі громадяни, які не можуть миритись з путінською диктатурою і роблять все можливе для того, щоб власну територію і країну звільнити якомога швидше у єдиний законний спосіб збройної боротьби проти кривавого путінського режиму", – підкреслив Андрій Юсов.