Російські пропагандистські ЗМІ, як завжди, бояться називати речі своїми іменами, тож замість потужного вибуху повідомили про "хлопок", передає 24 канал.

Важливо У Донецьк завітала нічна "бавовна": центр міста у вогні – фото з місця події

Відомо, що мешканців будинку одразу ж евакуювали. За останніми даними, рятувальники вивели на вулицю 44 людини, зокрема трьох дітей. Мер міста Артем Молчанов повідомив, що людей під завалами немає.

Місцева влада підтвердила, що причиною вибуху став побутовий газ, але не уточнила, чи вибухнув саме газовий балон. Це й не дивно, адже якщо називати речі своїми іменами, то є мізерна ймовірність, що росіяни почнуть замислюватися: чому у Росії, яка має чи не найбільші у світі запаси природного газу, люди змушені користуватися газовими балонами, які нерідко вибухають.

Що відомо про постраждалих

Під час вибуху газу в житловому будинку в Ярославлі одна людина постраждала. Цього разу минулося без загиблих і без обвалень.


Вибух газу у Ярославлі / Фото з телеграм-каналу "Readovka"

У Росії стався ще один вибух газу

У житловому будинку у місті Заволжя у Нижегородській області також 5 грудня стався вибух газу, інформує "Медуза".

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Вибух зруйнував стіни між трьома квартирами. З будинку евакуювали 18 людей, включаючи трьох дітей.

Повідомляється, що це вже третій такий інцидент у Росії за добу.

У Росії вибухають негазифіковані будинки

  • У Нижньовартовську 4 грудня пролунав вибух у негазифікованій багатоповерхівці. Внаслідок цього впали 2 поверхи, поховавши мешканців під завалами. За попередньою інформацією, у квартирі вибухнув газовий балон.
  • 19 листопада на російському Сахаліні трапився потужний вибух у багатоповерхівці. Його причина – вибух газового балону одній з квартир. У результаті цього повністю знищений цілий під'їзд.