Про це 24 Канаду розповів російський правозахисник Марк Фейгін. Він переконаний, що після виборів діти Путіна можуть отримати посади в російському уряді.

Дивіться також Рівень втрат в Авдіївці зашкалює: чи має Росія сили на "великий наступ" після виборів

Чи справді Путін просуває наступницю

Владіміру Путіну вже пішов восьмий десяток років, і йому саме час почати турбуватися про долю своїх дітей. Саме тому він почав працювати над їхнім бекграундом "управлінців", які можуть взяти на себе керування країною.

Хоча правда полягає в тому, що діти Путіна – це типова російська "золота молодь". Вони аж ніяк не відповідають образу носіїв "сімейних цінностей", які так активно почав просувати російський диктатор останнім часом.

Але в будь-якому разі, Путін довіряє лише родичам і не довіряє "чужим". Саме тому прем’єр Міхаіл Мішустін навряд чи втримається у своєму кріслі, бо він перестав бути потрібним Путіну,
– переконаний Фейгін.

Водночас вкрай малоймовірно, що наступником диктатора може стати його "двійник", тому що такі люди знають багато таємниць очільника Кремля. З точки зору Путіна, двійнику не можна довіряти, а ось власним дітям – можна.

Марк Фейгін про активізацію в інформаційному просторі доньок Путіна: дивіться відео

Якою буде риторика диктатора перед виборами

  • Нещодавно в Росії через суд заборонили діяльність "міжнародного ЛГБТ-руху". Інформація про причини такого рішення перебуває під грифом "таємно", але за повідомленням російських ЗМІ, відтепер за підтримку ЛГБТ в Росії можуть позбавити волі на 10 років.
  • Імовірно, це рішення напряму пов’язане з попередньою риторикою Путіна, що закликав російських жінок "народжувати більше дітей". Відповідно, іншим продовженням цієї риторики може стати й заборона абортів, від якої протягом останнього часу потерпали жінки в Польщі.
  • Водночас російський диктатор у своїй передвиборчій риториці не обійдеться і без мілітаризму. Саме для цього командування російської армії активізувало свої зусилля щодо наступу на Донеччині, який російська пропаганда навіщось перейменувала у "активну оборону".