Робота із призову проводитиметься "планово, а не одноразово". Про це заявив шойгу у своєму зверненні, пишуть росЗМІ.

Важливо "Все за планом": у Зеленського відреагували на оголошення часткової мобілізації в росії

У росії оголосили призов 300 тисяч резервістів

За словами шойгу, часткова мобілізація торкнеться тих, хто:

  • відслужив;
  • мають військово-облікову спеціальність;
  • мають бойовий досвід.

Міністр оборони росії зазначив, що часткова мобілізація не торкнеться тих, хто служить за призовом. Також вона не стосується студентів.

"Вони продовжать служити як і служили – на території росії", – сказав шойгу.

Він додав, що у рамках мобілізації буде задіяно близько 1% мобілізаційного ресурсу.

Нагадаємо, що також шойгу заявив, що Україна втратила вже половину армії: 61 207 загиблих, 49 368 поранених. Натомість росія втратила 5 937 осіб, майже 90% поранених одужали. Цікаво, що озвученим цифрам ніхто не вірить.

Часткова мобілізація в росії: що відомо

Як заявив російський диктатор владімір путін, частковій мобілізації підлягатимуть лише ті громадяни, які перебувають у запасі, ті, хто проходив службу в лавах збройних сил країни, а також ті, хто мають певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід.

Перед відряджання в частини мобілізовані проходитимуть додаткову військову підготовку з урахуванням досвіду "спецоперації".

До речі, у період часткової мобілізації у росії звільнення з військової служби можливе за віком, станом здоров'я та за вироком суду про позбавлення волі, говорить указ.

В Офісі Президента України вже відреагували на новину про часткову мобілізацію в росії. Михайло Подоляк заявив, що мобілізація у країни-окупантки йде "за планом". Він вважає, що у життя чудове почуття гумору.

Варте уваги – Путін оголосив часткову мобілізацію у росії під час термінового звернення: дивіться відео