Чеченський правозахисник Абубакар Янгулбаєв 17 вересня повідомив про смерть Кадирова, пише 24 Канал. Наразі повідомлення Янгулбаєва в Росії не підтверджували.

Дивіться також Кадиров "убив" Делімханова: які інформаційні тактики використовує російська пропаганда

Чеченський правозахисник заявив про смерть Кадирова

Натомість телеграм-канал, який пов'язаний з Кадировим, намагається переконати, що з так званим лідером Чечні все в порядку.

Зокрема, канал опублікував два короткі ролики, на яких Кадиров нібито займається фізкультурою. Однак не відомо, коли були зняті ці відео, а також Кадиров на роликах по суті нічого не говорить.

Кадиров нібито живий: дивіться відео

На "трагічні" новини з Чечні натякнув так званий проросійський військкор Аліксєй Суконкін, який написав, що наразі офіційного підтвердження немає, натякаючи на ймовірну смерть Кадирова.

Деякі російські ЗМІ пишуть, що Кадиров нібито лежить у комі в Центральній клінічній лікарні Управління справами президента Росії. У нього начебто дуже серйозні проблеми з нирками.

Також пропагандисти пишуть, мовляв, наступні 72 години будуть вирішальні для Кадирова.

Що відомо про хворобу Кадирова

  • Рамзан Кадиров нібито перебуває за крок від смерті через проблеми зі здоров'ям. Ще навесні 2023 року з'явилася інформація, що Кадирова турбують нирки.
  • Кадиров навіть привіз лікаря з ОАЕ, який спеціалізується саме на лікуванні нирок. Після цього повідомлялося, що він проходить лікування діалізом. Окрім того, Кадиров начебто навіть потребує пересадки нирки.
  • Влітку Кадиров спробував розвіяти чутки про проблеми зі здоров'ям, опублікувавши відео. Однак у мережі поставили під сумнів, чи справді на відео був лідер Чечні.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов підтвердив інформацію про те, що Кадирову дуже зле. Повідомляється, що в Кадирова загострилися його хвороби.
  • Російський опозиційний політик Геннадій Гудков заявив, що в Кадирова багато ворогів. Тому є чимало охочих ліквідувати так званого лідера Чечні.