Так перемагає Україна

Але тут виявляється, що у нього закінчується солярка. Танк зупинився, танкісти сидять в танку.

Важливо Економіка Росії йде за російським кораблем

"Все нормально, довкола – просте село, всередині танку безпечно і дозаправка десь є, – тішать себе думкою танкісти. – Зараз дочекаємося допомоги і поїдемо далі". Але доволі швидко, спочатку лише в глибині душі, танкісти починають розуміти, що до неї не дістатися, і що вона до них теж не дістанеться.

Зрештою, танк глухне. Танк, який заглух, обступають селяни. Танкісти остаточно розуміють, що дозаправки не буде, і кивають п'ятами. Селяни зривають триколор і йдуть відловлювати танкістів по полях та лісопосадках.

"Найсмачніше" для рашистів – попереду

Якщо уявити, що російська економіка – це танк, то завдяки усім застосованим санкціям вона зараз на тій стадії, коли солярка добігає кінця. І фінал буде такий самий, як у танкістів, які зараз ще вірять, що вони ж у танку. Ми щодня наближаємо цей фінал.

Сьогодні оголошенням нових санкцій по російській економіці завдали чергового удару з боку США та інших країн Сімки і Євросоюзу.

Варте уваги Стратегічний план Росії провалився, але у Путіна є новий

І ми не зупинимося, поки тих, хто в танку, не почнуть відловлювати по всьому світу за їхню участь у злочинній агресії та воєнних злочинах. Ми переможемо!

Може зацікавити – Зеленський анонсував нові західні санкції проти Росії: дивіться відео