Про це 24 Каналу розповів заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. Загарбники облаштовують цілі склади та звозять туди все, що можна продати. Грабують навіть автомобілі.

Дивіться також Потворний спосіб життя у пограбованих будинках: жителі Бєлгородщини скиглять через власну армію

"З Криму вони завозять боєприпаси, розвантажують, а замість них завантажують награбоване майно і вивозять до півострова. Частково це продається прямо в Криму, а що лишилося – вивозять в інші регіони Росії", – розповів Юрій Соболевський.

Юрій Соболевський про те, як росіяни вивозять награбоване з Херсонщини: дивіться відео

Не можуть поділити награбоване

Як зазначив Юрій Соболевський, окупаційна влада знає про систематичні випадки мародерства і навіть намагається боротися з "порушниками закону". Втім не для того, аби допомогти людям.

Тут це більше про конкуренцію, ніж бажання захистити людей. Тому зараз виїзд вантажного транспорту з Херсонщини на Крим виключно за письмовими дозволами їхньої фейкової обласної адміністрації,
– зазначив Юрій Соболевський.

Росіяни крадуть по-різному: останні новини

  • За даними Associated Press з 24 лютого по 3 жовтня 2022 року росіяни вивезли награбованого зерна українських фермерів на суму 530 мільйонів доларів. А за весь 2022 рік загарбники зібрали пшениці на Півдні України на понад 1 мільярд доларів, повідомляє NASA Harvest.

  • Також крадуть росіяни у своїх. Жителі Нової Таволжанки, що у Бєлгородській області скаржились на мародерство своїх "асвабадітєлєй". Вояки, які приїхали "захищати" населений пункт від "злісних українців", пиячили та мародерили.

  • Окрім того, сам ватажок ПВК "Вагнера" Євгеній Пригожин за декілька місяців накопичив чимало ПЗРК та боєприпасів. Водночас звинувачував керівництво Росії в "снарядному голоді".