Серед лотів – нерухомість підсанкційного співзасновника Альфа-Банку

Видання Financial Times пише, що останніми днями відразу декілька росіян зверталися до брокерів щодо продажу багатомільйонної нерухомості на Манхеттені.

До речі Франція заморозила активи Центробанку Росії на 22 мільярди євро

Повідомляються, що вони намагаються позбутися активів через побоювання санкцій США. При цьому росіяни намагаються мінімізувати публічність, тому хочуть продати нерухомість через конфіденційні угоди з брокерами.

Та журналістам вдалося встановити, що серед лотів є нерухомість підсанкційного співзасновника Альфа-Банку Олексія Кузьмічова у Верхньому Іст-Сайді.

Нерухомість пропонують купити за 41 мільйон доларів. Це на 1 мільйон доларів менше, ніж Кузьмічов заплатив за неї у 2016 році.

Росіяни побоюються "недружньої атмосфери"

Доллі Ленц, провідна брокерка елітної нерухомості Нью-Йорка, заявила, що отримала багато запитів від інвесторів, які сподіваються дешево купити об'єкти росіян.

Financial Times пише, що позбутися нерухомості бажають навіть ті росіяни, які далекі за статками і політичними зв'язками від олігархів і навряд чи потраплять до санкційного списку.

Але вони побоюються "недружньої атмосфери" або їм потрібні гроші, щоб компенсувати втрати у своїх активах через санкції,
– пише газета.

Видання пише, що російські олігархи стали менш помітними на ринку США після анексії Криму у 2014. Втім, невідомо, скільки нерухомості росіяни насправді мають у США.

Причина в тому, що багато з них працюють через фіктивні компанії.

Варте уваги – Євросоюз затвердив 4 пакет санкцій проти Росії: дивіться відео