Про це в ефірі телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк. Вона наголосила, що ці ДРГ активно знищують наші захисники, передає 24 Канал.

Зауважте Нічна атака "Шахедами": Росія влучила по логістичній інфраструктурі на Одещині

Окупанти застосовують свої човни у річці Дніпро

Гуменюк наголосила, що українська армія продовжує нищити окупантів на Півдні України. Зокрема, наші захисники ліквідовують у тому числі російські диверсійно-розвідувальні групи, які вони направляють на човнах вздовж узбережжя Дніпра.

Тримаються вони все ж таки вздовж лівого узбережжя і маневрують серед островів. Нападів на правий берег вони не застосовують,
– підкреслила речниця.

Вона також зазначила, що фактично щодня українські військові фіксують маневрування човнів окупантів, але, за словами Гуменюк, воно більше пов'язане з логістикою росіян і їхніми намаганнями врятувати своїх побратимів, кого позалишали, або поранили на островах.

"Це нечисленні групи, тому що вони не можуть використовувати планомірні військові катери на цьому напрямку", – розповіла вона.

Наостанок Гуменюк наголосила, що для своєї диверсійно-розвідувальної діяльності окупанти здебільшого використовують відтиснуті у цивільного населення лівобережжя Херсонської області надводні плавзасоби.

Україна не вперше нищить окупантів на човнах у Дніпрі

  • Наталія Гуменюк 9 жовтня розповіла, що українські захисники змогли знищити 7 човнів російських загарбників. Вони намагалися маневрувати у Дніпрі й проводити свою підривну діяльність.
  • Гуменюк також наголосила, що по правобережжю Херсонської області росіяни посилили своє авіабомбардування. Таким чином росіяни намагаються імітувати свою активність і тиснути на цивільне населення й військових.
  • Водночас речниця ОК "Південь" зазначила, що наразі наступ російської армії з правого берега на лівий – не розглядають. Адже наші військові зробили щільну оборону, щоб протидіяти ворожим військовим просуванням.