Про це в ефірі національного телемарафону повідомила начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк, інформує 24 Канал.

Читайте також Ми сьогодні отримуємо більше систем ППО там, де втрачали, – Резніков

Окупанти забрали ракетоносії через потужний шторм

Наразі на Чорному морі продовжує вирувати дуже потужний шторм. Йдеться про 5 – 7 балів. Раніше таких показників не фіксували.

Саме тому корабельне угруповання ворога майже повністю ховається в пунктах базування. На чергуванні залишено два кораблі, але це не ракетоносії, вони збирають інформацію про надводну обстановку,
– зазначила Гуменюк.

Тим часом в Азовському шторм у 2–3 бали. Однак, для цього моря це теж досить-таки потужно. Тож там наразі немає на чергуванні ворожих кораблів.

Хоча це суперечить нормам безпеки, але ж ми знаємо, що Росія дуже часто не дотримується загальновстановлених правил. Окрім того, для виведення на бойове чергування у відкрите море для здійснення залпу ракетоносія достатньо двох годин. Тому ситуація змінюється динамічно, ми за нею стежимо постійно,
– підкреслила очільниця пресцентру.

Коли українські воїни завершать навчання на Patriot

Українські військові продовжують опановувати системи протиповітряної оборони "Патріот". Цікаво, що наші захисники випереджають графік навчань. Про це повідомив аташе з питань оборони України у США Борис Кременецький.

Він зазначив, що тренування завершать уже за кілька тижнів. Також Кременецький наголосив, що терміни навчання вдалося скоротити завдяки досвіду українських військових.