Зокрема нещодавно в ефірі однієї з пропагандистських програм на російському телебаченні серйозно обговорювали можливості закінчення війни. Про це повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Ставатиме лише гірше: пропагандисти панікують і хочуть завершення війни

В деяких районах вже бракує чоловіків

Дискусія розпочалась з того, що один з гостей ефіру висловив думку, що Росії варто прагнути, щоб цей "конфлікт", як і будь-які інші, чимскоріше закінчився. Мовляв, в країні вже бракує ресурсів, щоб продовжувати воювати з українцями.

"Чи в Росії є ресурси, щоб встановити контроль над Україною? Немає. Є ціла низка причин, чому Росія зараз не здатна захопити Україну", – наголосив російський пропагандист.

Російські пропагандисти вимагають зупинити війну: дивитись відео

Несподівано, але його думку підтримали в студії. Інший путінський агітатор заявив, що подальша гибель російських солдатів стає марною. За його словами, в деяких районах Росії вже закінчуються чоловіки.

Чим швидше, цей кошмар закінчиться, тим краще буде для Росії,
– неочікувано пролунало в студії одного з федеральних російських телеканалів.

Російська пропаганда: останні новини

  • Нещодавно пропагандистку Ольгу Скабєєву просто розірвало від слів Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що українцям потрібно будь за що знищити ворога, інакше вони будуть знищені самі.
  • Донька пропагандиста Владіміра Соловйова Катерина також виступила з різкою критикою Владіміра Путіна. Дівчина в соцмережах заявила, що уся її творча праця є антивоєнною.
  • Натомість її батько Соловйов захотів помстися Україні за нібито атаку БпЛА на Кремль. Російський пропагандист звинуватив українців у завданні удару по Кремлю та замріяв про знищення адміністрації українського президента.