Про це стало відомо завдяки розмові російського військового, яку вдалося перехопити українській розвідці. Окупант повідомив, як росіяни списують своїх же.

Дивіться також Як Вугледар став місцем бойової ганьби Росії та смерті еліти окупаційної армії

8 окупантів загинуло

За його словами, російські сапери прочищали дорогу для танка і випадково підірвали будинок, де було 15 солдатів. Відразу семеро російських солдатів загинуло та ще 8 отримати поранення.

У підсумку смерті росіян, як каже окупант на перехопленій розмові, списали на те, що їх підірвали ЗСУ.

Перехоплена розмова окупанта: відео

Окупант скаржиться через ситуацію на фронті

Під час розмови російський військовий негативно висловлювався про командирів, яких назвав "недоумками". За його словами, вони відправили військових на смерть.

Він жаліється, що під час бою обіцяного прикриття мінометами, АГС та танками не відбулося. У підсумку окупанти отримали важкі поранення.

Також він поскаржився, що евакуація, як завжди, відбувається далеко від них. При цьому окупант із сарказмом сказав, що командирів не покарають, а навпаки медалі дадуть.

Втрати Росії у війні проти України

  • За даними Генштабу ЗСУ, станом на 11 лютого в Україні ліквідовано близько 136 880 окупантів. Причому в Генштабі не наводять даних щодо поранених окупантів.
  • Наразі найбільших втрат Росія зазнає під Бахмутом і Вугледаром. На цих напрямках війська Росії намагаються наступати великими силами, проте зазнають невдач, а відтак і втрат.
  • Лоуренс Фрідман, почесний професор військових досліджень у Королівському коледжі Лондона, розповів, що Росія розробила тактику використання своїх солдатів як дешевого ресурсу. Це дозволяє окупантам виявляти позиції українських військових. Однак ця тактика не далекоглядна.