У новому перехопленні від ГУР окупант бідкається на міцні укріплення української армії. За словами росіянина, він перебуває неподалік Лиману.

До теми Фантастична цифра: скільки танків та артилерії Росія втратила від 24 лютого

Окупант скаржиться на міцність укріплень ЗСУ

Росіянин жаліється, що укріплення української армії не можуть пробити навіть винищувачі.

Літаки й К-52 залетять, відх*ярять – хоч би х*й! Вони одразу бетономішалку приганяють, заливають і далі воюють, нах*й. У них місто під землею!
– дивується окупант.

️ За його словами, на годину атаки ЗСУ можуть вщухнути, проте потім вони розпочинаються з новою силою.

"Окопи, нах*й, по 2,5 метра бетоном залиті – не можуть пробити, нах*й. Вискочать із мінометами, танки вийдуть, відх*ярять і знову всередину сховали, а наші пробити не можуть", – бідкається загарбник.

Дивіться відео, як окупант скаржиться знайомому

Втрати Росії через війну: головне

  • З 24 лютого 2022 року безповоротні втрати особового складу Росії склали вже 135 740 осіб. Цифра щоденних вбитих росіян наближається в середньому до 1000. Такі ж числа були в перші дні повномасштабного вторгнення.
  • Путінська армія поспішає із наступом, адже розуміє, що скоро Україна отримає нову техніку для демілітаризації загарбників.
  • У ліквідації окупантів ЗСУ допомагають самі ж росіяни. Вони страчують своїх військових-зеків з ПВК "Вагнера". Ексув'язнені почали відмовлятись воювати, за що їх вбивають, щоб придушити протести.