Про це розповів офіцер 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Юрій Кочевенко. Він зауважив, що Святогірська лавра належить до московського патріархату.

До теми Окупанти знищили пам'ятник одному із засновників Маріуполя Митрополиту Ігнатію

Росіяни зруйнували скит у Святогірській лаврі

Захисник розповів, що російські загарбники розбомбили Свято-Георгіївський скит.

Прицільним ударом росіяни вщент знищили Георгієвський скит Свято-Успенської Святогірської лаври московського патріархату. Руїна і смерть – це єдине, що несе "русский мир", навіть тим, хто його чекав. Красива церква була, шкода,
– додав Кочевенко.

Офіцер зазначив, що окупанти знали, куди стріляли, і свідомо зруйнували храм власного патріархату.

Дивіться відео, як загарбники розтрощили церкву УПЦ МП:

Зауважте Як окупанти знищували "Азовсталь" упродовж війни: опублікували серію супутникових знімків

Загарбники знищують житлові будинки, церкви та лікарні: коротко

  • Лише за перший тиждень після цинічного вторгнення Росії в Україну загарбники завдали збитків нашій державі на 100 мільярдів доларів. Станом на 15 квітня ця сума зросла до 1 трильйона.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що окупанти повністю знищили 22 лікарні. Ще 308 медзакладів мають різний ступінь пошкоджень. Розбомблені будівлі відновити неможливо – замість них потрібно зводити нові.
  • Особливо нещадно вороги обстрілювали Маріуполь. Вони намагалися практично стерти його з лиця землі. Окрім сотень житлових будинків, загарбники зруйнували один з корпусів міської лікарні №1. Внаслідок обстрілу живцем згоріли майже 50 людей.
  • Кремлівські пропагандисти часто аргументують велич країни-терористки міфічною перемогою над нацистами 77 років тому. Проте військові російської армії зневажають горе, яке принесла та війна для світу, зокрема для СРСР.
  • Тож на Запоріжжі вони знищили Стеллу пам'яті померлих військових за роки Другої світової війни. На цьому монументі був напис "Не повториться ж це ніколи".

Дивіться фото зруйнованого скиту у Святогірській лаврі / Фото SPRAVDI

Варто подивитися – чому росіянам не вдалося просунутись вглиб України