Перехоплену розмову опублікували у Головному управлінні розвідки Міноборони. Співрозмовниця загарбника розпитувала про втрати армії.

До теми "Автомат до дитини, до голови": окупант поділився враженнями про сусідній підрозділ

Привезли у ліс без зброї

Окупант розповів про випадок, коли Росія втратила одразу 300 солдатів. Їм не видали набоїв.

Їх у ліс привезли, автомати видали, а патронів немає. Нещодавно також розстріляли групу на тому ж місці, – зазначив росіянин.

Перехоплена розмова окупанта про втрати армії: дивіться відео

Російські мобілізовані під Бахмутом

Окупанти з травня 2022 року намагаються захопити Бахмут у Донецькій області. За інформацією розвідки Великої Британії, військове керівництво Росії відправляє туди непідготовлених мобілізованих. Зазначили, що вони розбиваються об оборонні позиції українських захисників.

"Розгортання резервістів часто характеризується плутаниною щодо відповідності вимогам служби, недостатньою підготовкою та особистим спорядженням, а також зобов'язанням виконувати виснажливі бойові завдання", – пояснили у розвідці.

Перехоплені розмови ворога: останні новини

  • Дружина окупанта розповіла, що мобілізовані масово повертаються додому, але в цинкових трунах. За її словами, родичі резервістів шоковані втратами.
  • Росіянин, що перебуває у Луганській області, обіцяє мамі привезти з війни "подарунок" – вухо людини. За словами окупанта, проти Росії вже не воюють українці, але є "темношкірі, араби, французи, канадці, фіни та американці".
  • Окупант пожалівся матері на військове командування. Він сказав, що командири змушують рити шанці на місцях, де влучили снаряди.