Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник розповів 24 Каналу, що така вірогідність дорівнює нулю, оскільки винищувачів Су-57 всього 11. А виробляти росіяни можуть, зважаючи на численні санкції Заходу, одну – дві поштучно.

Дивіться також Чи дійсно російський вертоліт Ка-52 тепер може запускати ракети Х-69

Навіть індуси не оцінили Су-57

Петро Черник пояснив, що Су-57 – далеко не найкращий винищувач, хоча окупанти подають його як машину п'ятого покоління.

Су-57 дуже сируватий, бо якби він мав якусь серйозну перспективу, то індуси б купили цю машину. Проте індуси провели серйозний експертний розбір і дійшли висновку, що проти F-22 чи F-35 ця машина далеко не досконала,
– зауважив військовий експерт.

Він додав, що насправді від божевільних можна чекати чого завгодно.

Але цікаво, що винищувачі перестали заходити у повітряне поле України у квітні 2022 року, коли лише з'явилися перші недалекобійні системи західного зразка.

Тепер, коли ми з місяця на місяць насичуємося системами MIM-104 Patriot, а особливо коли з'явиться хоча б одна ескадрилья F-16, якщо впаде така пташка (Cу-57 – 24 Канал), ми тільки привітаємо,
– підсумував Петро Черник.

Що ще відомо про Су-57

  • Має потужний радар та озброєння всередині фюзеляжу. У тепловому спектрі машина не допрацьована, тому добре видима навіть за 70 кілометрів.
  • Ще в 2023 році росіяни визнали, що у винищувачі погано працює центральний комп'ютер, за допомогою якого здійснюється наведення зброї та виявлення цілей. З огляду на такі негаразди росіяни констатували ненадійність судна.
  • Зараз росіяни намагаються завдавати ударів по українських об'єктах з глибини своєї території, але так, щоб Су-57 не потрапили на радари українських систем ППО.