Про це на брифінгу повідомила представниця відомства Марія Захарова, пише російське ЗМІ. Зокрема вона зазначила, що нібито у цьому винна українська влада.

До теми За місяць Росія перекинула на Донбас 19 колон з озброєнням та 8 вагонів із боєприпасами

Дипломатка уточнила, що Збройні сили України нібито мають наступати в районі Гранітного та Старомар'ївки. Водночас додала, що про це начебто свідчать дані звіту Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

"Нагнітається ситуація в зоні конфлікту. Продовжує надходити інформація про використання забороненої мінськими угодами зброї, яку доставляють в Україну країни НАТО", – сказала представниця МЗС Росії.

За словами Захарової, так Україна нібито хоче відвернути увагу від інших проблем. Саме тому, додала очільниця, Росія "турбується" щодо цього.

Війна на Донбасі: останні новини

  • Місія ОБСЄ зафіксувала 748 порушень режиму припинення вогню на Донбасі за добу, 23 листопада. Проросійські бойовики також не пропустили 2 патрулі моніторингової місії.
  • Наступного дня, 24 листопада, російські найманці обстріляли позиції прикордонників поблизу контрольного пункту в'їзду – виїзду "Мар'їнка" на лінії розмежування. Вогонь бойовики відкривали з мінометів.
  • За останніми даними ОБСЄ кількість обстрілів на Донбасі зараз є більшою, аніж до початку дії перемир'я. Ситуація вздовж лінії розмежування вкрай нестабільна.
  • Водночас сенатори США заявили, що хочуть збільшити військову допомогу Україні на 50 мільйонів доларів. Ці гроші для Збройних сил України намагатимуться внести до бюджету США на 2022 рік.
  • Крім того, США і Польща продовжать консультації щодо військової активності Росії біля кордонів України.