"Пекельне руйнування Нотр-Даму". The Guardian показує крупним планом один із палаючих шпилів будівлі та цитує спікера собору: "Нічого не залишиться після полум’я".

"Катастрофа Нотр-Даму", – пише французька газета Le Figaro. У виданні додали, що це видовище зібрало смуток і співчуття усього світу.

"Париж ридає за дорогою своєму серцю леді. Символ Франції і серце нації охоплене полум'ям", – повідомляє Daily Telegraph. Видання додає, що на берегах Сени зібралися натовпи приголомшених парижан, які молилися і співали "Je vous salue Marie" (французький еквівалент "Ave Maria").

Вогонь завдав колосальної шкоди Собору Паризької Богоматері. Полум'я знищило шпиль та дах найбільш відвідуваної туристами будівлі у Парижі. Однак видання додає, що обидві знамениті дзвіниці біля головного входу в собор уціліли.

"Розбите серце Парижа: вогонь знищив Нотр-Дам", – пише LA Times. Проте цитує Еммануеля Макрона, який обіцяє, що "все відбудують".

The Sun поряд із зображенням однієї зі зруйнованих башт собору розмістило заголовок: "Notre-Doom" (гра слів: один із варіантів перекладу "doom" – "загибель").
"Пекло. Паризький Нотр-Дам знищений полум'ям", – пише Daily News, ілюструючи це зображенням шпилю, який падає.

Зображення палаючого середньовічного собору заповнює також першу сторінку Metro. Тут пишуть, що ​​"світ плаче за Нотр-Дамом". Величезна хмара диму піднялася з готичної будівлі, вогонь здолав один зі шпилів.

"Сльози Нотр-Даму", – пише французьке видання Le Parisien, згадуючи дев'ять століть історії нації.

Financial Times також показує пожежу на передовиці і цитує президента Франції Еммануеля Макрона, який сказав, що це викликало "емоції усієї нації". "Я засмучений побачити цю частину нас у вогні цього вечора", – додав він.


"Сльози за символом незнищенної ідентичності нації"

Дев'ять століть історії були втрачені в "нечистому пеклі" у Соборі Паризької Богоматері, сказано на передовиці Daily Mail, яка демонструє полум'я у верхній частині шпилів будівлі.


"Нотр-Дам у вогні: дев'ять століть історії були зруйновані за 63 хвилини"

"Битва за збереження Нотр-Даму: полум'я зруйнувало 855-річний собор менш ніж за 5 годин"

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo на обкладинці розмістив карикатуру на президента Емманюеля Макрона, на голові якого горить Собор Паризької Богоматері. Біля карикатури написано "реформи" та "я почну з несучих конструкцій".