11 грудня після того, як Ердоган поговорив із Путіним, він поспілкувався з Зеленським. З'явилися перші деталі їхньої розмови.

До теми Ердоган публічно натякнув, що востаннє боротиметься за крісло президента Туреччини

Про що говорили президенти України та Туреччини

Володимир Зеленський розкрив подробиці розмови з Ердоганом. Передусім, глава держави подякував турецькому президенту за допомогу для українських дітей та сотні генераторів для українських міст. Також лідери обговорили можливе розширення зернового коридору.

Продовжив діалог із Президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Подякував за прихисток для українських дітей та за сотні генераторів для наших міст. Відзначив підтримку Туреччиною української ініціативи Grain From Ukraine. Також обговорили подальшу роботу й можливе розширення зернового коридору,
– розповів Зеленський.

Що Ердоган обговорював з Путіним

  • Анкара і Москва обговорили експорт через "зерновий коридор" додаткових видів продукції, крім вже погоджених.
  • Також турецький лідер та диктатор обговорювали питання двосторонніх відносин в енергетиці та ситуацію на півночі Сирії. Ердоган заявив, що для нього важливо припинити діяльність курдської PKK/YPG у щонайменш 30-кілометровій зоні біля кордону з Туреччиною, згідно з домовленостями у Сочі 2019 року.
  • Крім цього, Ердоган висловив Путіну побажання, щоби війна між Росією й Україною "закінчилася якнайшвидше".
  • Натомість у Москві заявили, що сторони продовжили "обмін думками щодо ініціативи створення на території Туреччини регіонального газового "хабу".