Як відомо, у Тбілісі суд визнав екс-президента Грузі винним у справі Сандро Гиргвліані і засудив Міхеїла Саакашвілі до позбавлення волі терміном на 3 роки.

На своїй сторінці у Facebook він написав, що грузинський суд перебуває "під повним контролем найбільшого приватного акціонера Газпрому Іванішвілі".

Читайте також: Саакашвілі судили одночасно і в Україні, і в Грузії: відомі деталі

"Судити президента за використання права на помилування (яке я використовував стосовно 133 колишніх військовослужбовців), яке ніяк не обмежене, говорить про повністю політичний характер цього процесу. Це також говорить про те, що грузинська влада не знайшла на мене за 5 років нічого істотного: ані жодних фактів корупції, ані інших правопорушень", – зазначив екс-голова Одеської ОДА.

За словами Саакашвілі, що відповідні заходи з метою його нейтралізації були предметом зустрічі Порошенка та Іванішвілі в Грузії за кілька днів до позбавлення його українського громадянства влітку минулого року. "Так само як, за моєю інформацією, під час телефонної розмови Порошенко і Путіна 29 грудня 2017 року", – додав політик.

"Цей "вирок", так само як і паралельний процес в Києві, показують, що олігархічні влади в Україні і Грузії діють синхронно і в повній координації одна з одною проти мене, як лідера боротьби проти корупції, олігархату і грабунку народу", – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 3 січня Апеляційний суд Києва вдруге переніс розгляд скарги прокуратури щодо запобіжного заходу для лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі. Також в цей день Окружний адмінсуд Києва відмовив у задоволенні позову Саакашвілі про надання йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.