"Салават Юлаєв" вдруге переграв магнітогорський "Металург"

26 березня 2011, 17:58
Читать новость на русском

"Салават Юлаєв" розгромив магнітогорський "Металург" у другому матчі фінальної серії Східної конференції КХЛ.

Якщо в першому поєдинку "магнітка" дала бій суперникам, то другий матч в Уфі перетворився на справжнє побиття "Металургів".

Красива комбінація на 9-й хвилині завершилася голом Кольцова. Минуло трохи більше двох хвилин і шайба опинилася у воротах гостей. Гелашвілі зумів парирувати перший кидок Саприкіна, але після другого викинув білий прапор. Ще двічі господарі ковзанки вмикали сирену у другому періоді.

Зінов'єв майстерно вистрелив з-під захисника, зробивши рахунок розгромним. А остаточний рахунок встановив Кутейкін. 4:0 і 2:0 у серії до чотирьох перемог. Всі надія "металургів" - на підтримку власних трибун. Наступні два матчі відбудуться в Магнітогорську.