У столиці Індії 9 та 10 вересня 2023 року проходитиме саміт "Великої двадцятки". На сайті G20 серед списку запрошених гостей можна побачити президента країни-агресорки.

До теми Скоро G20 буде ділити "тушку" Росії: який ймовірний результат висміяного виступу Лаврова в Індії

Кого ще запросили у Нью-Делі

На цьому саміті чекають на лідерів всіх країн, які входять до складу "Великої двадцятки". Крім Росії це США, Велика Британія, Китай, Франція, Німеччина, Туреччина, Канада, Японія, Італія, Аргентина, Бразилія, Австралія, Індія, Саудівська Аравія, Республіка Корея, Мексика, Південна Африка, Індонезія, а також Євросоюз.

Цього року на саміт також запросили Єгипет, Сінгапур, Іспанію, Бангладеш, Оман, Нігерію, Маврикій, Нідерланди, ОАЕ. Однак України станом на 15 серпня немає в списку запрошених.

Чи збирається Путін на саміт

Нещодавно західні журналісти з посиланням на анонімні джерела у Кремлі повідомляли, що російський диктатор може відвідати Індію. За даними ЗМІ, адміністрація тирана звільняє розклад для Путіна на час проведення цього заходу.

Нагадаємо, що весною 2023 року проходив саміт "Великої двадцятки" на рівні міністрів закордонних справ. На ньому голова МВС держави-терориста Сєргєй Лавров публічно осоромився, коли спробував поширювати кремлівську пропаганду. Він заявив, що нібито проти Росії розв'язали війну, після чого люди з нього почали сміятися прямо в залі.

Що кажуть експерти про Путіна та G20

  • Колишній розвідник КДБ Сергій Жирнов не так давно у розмові з 24 Каналом припустив, що Путін не наважиться полетіти на цей саміт. За його словами, російський диктатор боїться, що його літак зіб'ють.
  • Раніше політолог Микола Давидюк порівняв Росію з Північною Кореєю та наголосив, що країна-агресорка повинна сидіти вдома. Він додав, що Україна працює над виключенням держави-терориста з головних міжнародних організацій.
  • Нагадаємо, голова правління Українського кризового медіацентру Валерій Чалий, казав, що Росія нічого хорошого не знаходить на самітах G20. На думку посла, країну-агресорку викинути зі складу "Великої двадцятки" дуже просто.