У свій перший день перебування у Вільнюсі Володимир Зеленський встиг виступити з потужним зверненням. А пізно ввечері він повернувся до готелю, щоб відпочити перед не менш важливим завтрашнім днем. Під помешканням на нього очікувало багацько людей.

Читайте також "Поки ви чекаєте автобус, Україна чекає на членство в НАТО": як Вільнюс підтримує Зеленського

Зеленського зустріли з оплесками

Кореспондентка 24 Каналу Софія Назаренко, котра перебуває у Вільнюсі, зняла все на відео. Вона продемонструвала, як у столиці Литви зустріли Володимира Зеленського під готелем, у якому він має заночувати.

Як Зеленського зустріли під готелем у Вільнюсі: дивіться відео

На ролику можна побачити, як до готелю під'їжджає кортеж з главою держави, що вже викликало хвилю радісних вигуків. Через кілька миттєвостей з автомобіля вийшов президент. Його появу супроводжували також оплески. Такою є сильна підтримка як Володимира Зеленського, так і України у Вільнюсі.

Зеленського зустріли оплесками у Вільнюсі: дивіться відео

Власне, повернімося до звернення Зеленського, яке не залишило абсолютно нікого з присутніх байдужими. З ним він виступив перед багатотисячною юрбою, яка прийшла, щоб послухати президента та підтримати Україну.

Україна посилить НАТО

Це була одна з останніх тез у його промові. І вона викликала справжнісінький фурор.

Україна зробить НАТО сильнішим,
– наголосив глава держави.

Усі, хто був на тій площі, гучно вигукували й аплодували. Таким чином вони підтримали кожне слово, озвучене президентом України.

Завершив свою промову Володимир Зеленський гаслами: "Слава Україні! Слава Литві!". Це також викликало чергову хвилю овацій від присутніх.

Президенти України та Литви залишилися після цього на сцені. Після цього музикант проникливо виконав гімн України. В цей момент підіймали прапор нашої держави, привезений з Бахмута.

Ще один потужний момент, який назавжди закарбується у нашій пам'яті, був наприкінці виконання славня. Музикант вигукнув "Слава Україні", а йому у відповідь весь натовп заревів – "Героям Слава".

Усе це, наче з пророчої цитати Степана Бандери: "І настане час, коли один скаже: Слава Україні! І мільйони відповідатимуть: Героям Слава!"