Президент України висловив подяку усім присутнім, зокрема своєму литовському колезі. А потужні слова Володимира Зеленського не залишили абсолютно нікого на площі байдужим.

Читайте також Зеленський – у Вільнюсі, доленосне рішення НАТО : головні події саміту у Вільнюсі

Зеленського підтримали оваціями

Україна зробить НАТО сильнішим,
– наголосив глава держави.

Його заява спричинила фурор. Усі присутні аплодували та гучно вигукували, підтримуючи слова президента України.

Свою промову, яку глава держави виголосив, він завершив гаслами: "Слава Україні! Слава Литві!", що також викликало чергову хвилю овацій.

Після виступу виконали гімн України та підняли прапор з Бахмута: дивіться відео

Після цього президенти України та Литви залишилися на сцені зі своїми першими леді. Через мить музикант виконав гімн України та підняли прапор нашої держави, який привезли з Бахмута.

Наприкінці виконавець гімну вигукнув "Слава Україні" і весь натовп у відповідь – "Героям слава".

Усе як заповідав колись Степан Бандера у своїй пророчій сьогодні цитаті: "І настане час, коли один скаже: Слава Україні! І мільйони відповідатимуть: Героям Слава!"

Саміт НАТО в Вільнюсі: коротко про важливе

  • Почнімо з найважливішої новини цього дня станом на 20:30. Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україну готові взяти до Альянсу без ПДЧ. Водночас підкреслив, що найважливіша умова зараз – завершення війни, розв'язаної Росією.
  • По обіді ж стало відомо, що Володимир Зеленський таки прибув до Вільнюса. Зауважимо, що до останнього було незрозуміло, чи прилетить глава держави на саміт. Зокрема після його різкої заяви щодо зволікань з боку членів Альянсу.
  • За цим посиланням ви можете ознайомитися з основними тезами з фінального тексту комюніке саміту НАТО. Ми зібрали найважливіше як про Україну, так і про Росію та тих, хто допомагає їй воювати проти нашої держави.
  • У цьому ж матеріалі зібрали найцікавіше з самого Вільнюса. Дізнайтеся, як у Литві підтримують Україну та Володимира Зеленського. Спойлер: у Литві дуже хочуть, щоб наша держава якомога швидше здобула перемогу та стала членом НАТО.