Про це в ефірі 24 каналу заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса. Він наголосив, що введені санкції не були спрямовані на те, щоб зробити боляче російській економіці.

До теми Думаю, це тільки початок, – Мезенцева про санкції проти Росії і бойовиків

Фурса прокоментував санкції проти Росії

Як пояснив Фурса, якщо Путін обмежиться визнанням так званих "Л/ДНР", то це буде сприйматись як намагання зберегти своє обличчя. Він поставив ультиматум, йому відмовили і він намагається якось від цього "відповзати"

За це його не будуть сильно карати. Ці санкції дійсно дуже лайтові. Напевно найсильніша – це "Північний потік-2". Однак економічно вона Росії не шкодить, бо це не проєкт з економічним сенсом. Це просто дуже образливо для Росії.

Сергій Фурса

Інвестиційний банкір

Також Росію запропонували виключити із Європейського банку реконструкції і розвитку. Однак за словами Фурси, це також символічні кроки. Рішення, які б'ють по іміджу Росії.

Сергій Фурса прокоментував санкції проти Росії: дивіться відео

Санкції проти Росії: головне

  • Сполучені Штати відразу після "визнання" Кремлем бойовиків з ОРДЛО 21 лютого ввели санкції. Вашингтон заборонив, зокрема, торгівлю з "квазіреспубліками".
  • Також санкції проти Росії вже ввели у Великій Британії.
  • Європейський Союз заявив, що планує вже 22 лютого затвердили санкції проти Росії через "визнання" бойовиків на Донбасі. Обмеження планують вводитимуть поступово.