Про це повідомило видання Associated Press з посиланням на турецьку газету Sabah.

Читайте також: Жорстоко вбиту журналістку Марінову поховали у Болгарії: перші фото, відео

Газета зазначає, що аудіозаписи вдалося отримати з сервісу iCloud журналіста. Дані передав годинник Apple Watch на iPhone журналіста, який він завбачливо залишив своїй нареченій, яка залишилася чекати на нього біля консульства.

Однак у виданні Associated Press звернули увагу на деякі розбіжності у фактах, що надала турецька влада. Зокрема, зазначалося, що саудівські чиновники намагалися видалити запис розблокувавши годинник Джамала Хашоггі приклавши до нього палець журналіста, але на Apple Watch відсутня функція розблокування за відбитком пальця.

Розумний годинник дійсно може синхронізуватися зі смартфоном Apple через Bluetooth, але турецька газета не пояснює, яким саме чином дані були передані на iPhone, а потім в iCloud.

Дивіться відео: у Туреччині зник журналіст

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.

Журналіст таємниче зник 2 жовтня. Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.