Як пишуть болгарські ЗМІ, попрощатися з Вікторією Маріновою прийшли тисячі людей, зокрема її батьки, колишній чоловік, колеги, а також представники організації "Сміливе серце", яка допомогає онкохворим і дітям з інвалідністю – Марінова активно їх підтримувала та допомагала. Дехто був одягненим у футболки з написом "Система не вбиває" (фото Марінової саме у такій футболці стало одним із найпопулярніших у мережі після її смерті – 24 канал).

Читайте також: Звіряче вбивство Вікторії Марінової у Болгарії: біографія журналістки, факти з життя, фото

Як Болгарія прощалася з Вікторією Маріновою: відео

Траурна процесія складалася з 12 машин, в яких перебувало її близьке оточення, решта людей з церкви до кладовища добиралися пішки.

Марінова, вбивство, Болгарія, журналістка, смерть, поховання, похорон
Похорон Вікторії Марінової посилено охороняла поліція

Водночас журналісти наголосили, що територію, де відбуваються поминальні заходи, оточила велика кількість правоохоронців, які, зокрема, заважають представникам ЗМІ висвітлювати процес.

Поховали Вікторію у білій труні. Її відспівували п’ять священиків.

Похорон Вікторії Марінової у Русе: відео

Тим часом, на телеканалі TVN, керівником і ведучою якого була Марінова, оприлюднили слова жалю.

Якщо правильними є ті слова, що Господь забирає найкращих, то це, перш за все, стосується Вікторії. Не слід сумувати, вона цього найбільше не хотіла. Прочитайте це та зробіть хорошу справу, а потім скажіть зробите те ж саме іншому. Заради неї. І коли Ваше починання обійде весь світ і повернеться до Вас, тоді світ зміниться. Вона якраз і жила для того, аби змінити світ на краще. Давайте завершимо її справу, вона цього хотіла,
– підкреслюється у повідомленні.

Марінова, вбивство, Болгарія, журналістка, смерть, поховання, похорон
Некролог, який з'явився на телеканалі, де працювала Марінова

Нагадаємо, 6 жовтня у Болгарії жорстоко вбили Вікторію Марінову, адміністративного директора та ведучу регіонального каналу TVN . Вона, зокрема, розслідувала фінансовані ЄС проекти вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми.

Згодом поліція країни затримала одного із підозрюваних, але невдовзі його відпустила. Щоправда, на наступний день в Німеччині затримали ще одного підозрюваного у вбивстві. Ним виявився 21-річний чоловік з міста Русе на ім'я Северин Красіміров, який власне і зізнався у скоєнні злочину. За версією слідства, вбивство Марінової не є пов'язаним із її журналістькою діяльністю, а є "спонтанним нападом з метою згвалтування".

Хто така Вікторія Марінова? Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань "Детектор". Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.