Відповідне прохання надіслав Кримськотатарський Ресурсний Центр до голови СБУ Івана Баканова. У всіх трьох артистів на жовтень і грудень заплановані виступи у Києві.

Тим часом Гастролерка Світлана Лобода знову приїхала в Україну: фотофакт

У полі зору Баста, Йолка і Ірина Круг

Відомо, що Ірина Круг та Баста, порушуючи українське законодавство, відвідували окупований Крим, де виступали з концертами. У ресурсному центрі відзначають, що Ёлка, хоч і не влаштовувала концерт, проте все одно могла перебувати у Криму під час російського фестивалю. Відтак до Баканова звертаються із проханням перевірити цю інформацію.

Просимо Вас перевірити інформацію щодо незаконного відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя громадянами Російської Федерації Іриною Воробйовою та Єлизаветою Іванців та, в разі виявлення порушень українського законодавства, застосувати обмежувальні заходи щодо них,
– просять у листі.

КРЦ запропонував повторно обмежити в'їзд в Україну Василеві Вакуленку, відомому як Баста. Там відзначили, що останній його візит до України в 2021 році викликали великий суспільний резонанс.

Російські гастролери в Україні: останні концерти