Як повідомили в СБУ, після зміни органу досудового розслідування від Національного антикорупційного бюро фактично не надійшли матеріали справи. Водночас визначений законом термін розслідування під час його перереєстрації майже минув.

До теми Не конфлікт інтересів, – Татаров прокоментував візит прокурорів на його день народження

Зважаючи на це, навесні 2021 року слідчі двічі подавали звернення до суду щодо його продовження, однак їх відхилили.

За даними СБУ, справа Татарова підконтрольна відомству лише номінально. Після того як Офіс генпрокурора ані передав справу до суду, ані закрив її, а термін розслідування закінчився, слідчі не мають повноважень, аби ухвалювати будь-яке процесуальне рішення щодо неї.

Дізнайтеся більше Татаров досі має статус підозрюваного, але справу в суд не передали – ЦПК

Справа Татарова: що відомо

  • Олега Татарова підозрюють у причетності до корупційного скандалу. Зокрема, це стосується квартир Національної гвардії й збитків у 81 мільйон гривень.
  • Офіс генпрокурора у грудні 2020 року забрав справу Татарова з НАБУ та передав до Служби безпеки України. Через це йому не обрали запобіжний захід.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова не передала до суду матеріали у справі Татарова. У Центрі протидії корупції назвали це "тотальним ігноруванням законних вимог ВАКС".
  • В Офісі генпрокурора на запит Центру протидії корупції у вересні повідомили, що Олег Татаров досі має офіційний статус підозрюваного, але його справа так і не опинилася у суді.