Стверджують, що на заході були присутні особливі гості – правоохоронці, які пов'язані з розслідуванням справи Татарова.

Читайте також В ОП можливі нові перестановки: ЗМІ розповіли, кого можуть звільнити

Хто був на святі Татарова

На день народження прибув заступник голови Нацполіції та начальник головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе.


Цукірідзе та Татаров / Фото "Української правди"

Зазначають, що теща Цуцкірідзе має кілька об'єктів нерухомості в ЖК на Печерську. Цікаво, що саме там мали отримати квартири нацгвардійці у справі "УкрБуд".

Татаров у 2017 році працював юристом в "УкрБуд", яка тоді належала екснардепу Максиму Микитасю. За інформацією слідства, Татаров брав участь у передачі хабаря посадовцю криміналістичної установи МВС.

Микитась раніше розповідав, що Цуцкірідзе, перебуваючи на високих посадах у МВС, допомагав юристу "УкрБуд" вирішувати проблеми компанії з Міністерством внутрішніх справ.

Були гості з Офісу генпрокурора

На святі помітили заступника генпрокурорки Ірини Венедіктової Олексія Симоненка. Власне, він передав справу Татарова від Національного антикорупційного бюро до Служби безпеки України.


Симоненко на святі / Фото "Української правди"

Що відомо про справу Татарова

  • Чиновника підозрюють у причетності до корупційного скандалу зі схемою з квартирами Національної гвардії. Збитки сягнули 81 мільйону гривень.
  • Татарову у грудні 2020 року мали обрати запобіжний захід, але не змогли. Річ у тім, що Офіс генпрокурора забрав справу з НАБУ та передав до СБУ.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова також мала передати до суду матеріали у справі Татарова, але не зробила цього.
  • Апеляція Антикорупційного суду 18 березня провела останнє засідання у справі. Суд не зміг скасувати рішення Печерського суду і закрив провадження.