Суд розглядав апеляцію на рішення слідчого судді Печерсього суду Сергій Вовка, яке використали для того аби забрати у НАБУ справу заступника керівника Офісу Президента Татарова.
Читайте також Не дивно, що Татарову на допомогу прийшли судді Майдану, – Шиба
Чому суд закрив справу про апеляцію
Ще раніше від скарги відмовився прокурор Офісу генпрокурора Андрій Грицан. На засіданні 18 березня з'ясувалося, що від апеляції відмовився і підозрюваний у корупції Максим Микитась. Тобто в суді більше немає скарг на рішення Печерського суду і нічого розглядати. Через це ВАКС закрив провадження.
Адвокат Микитася заявив, що скаргу відкликали, бо у справі Татарова закінчилися строки на розслідування і її все одно мають закрити. Скасування "печерського рішення", мовляв, нічого не змінить.
Новіков звернув увагу на цікавий момент: Микитась відмовився від своєї скарги після того, як його випустили із СІЗО.
Грицан на суді сказав, що саму справу Татарова ще не закрили через закінчення строків, бо вони оскаржують відмову суду продовжити слідство в Київському апеляційному суді. Він, очевидно, не в курсі, що апеляція вже відмовилася розглядати скарги,
– наголосив Новіков.
Журналіст додав: "Можливо підуть до Верховного суду, а потім з "чистою" совістю закриють справу Татарова у зв'язку із закінченням строків досудового розслідування. Зе end".
Головне про справу Татарова
- Заступника керівника ОП підозрюють у причетності до корупційної схеми, яка завдала збитків на 81 мільйон гривень.
- 22 грудня 2020 року Офіс генпрокурора забрав справу Татарова з Національного антикорупційного бюро та передав до Служби безпеки України. Через це підозрюваному не змогли обрати запобіжний захід.
- НАБУ вважає, що Офіс генпрокурора здійснює безпрецедентне втручання у розслідування.
- Сам Татаров хоче оскаржити підозру. Однак 5 березня 2021 року Шевченківський суд Києва ухвалив рішення не на його користь.