Про повідомляє ТСН із посиланням на самого політика.

"17 жовтня 2017 роки ми вийшли на протест біля Верховної Ради, перебували там 3,5 місяці. Цього ж дня Луценко особисто підписав розпорядження, і у нас викрали кількох людей – другого комбата "Донбасу" Анатолія Виногродського, Литвиненка і ще кількох людей", – заявив Семенченко.

Читайте також: Стало відомо, коли з Надії Савченко можуть зняти депутатську недоторканість та затримати

Він зазначив, що цих викрадених людей було вивезено в Донецьку область "з метою організації тиску, щоб ми скоріше розійшлися".

"Було сфабриковано кілька справ. Одна – від 2014 року, друга – від 2015 року. Хоча у цих справах вже давно були проведені перевірки. Ще одна справа була нова – проти учасників антикорупційного протесту", – додав народний депутат.

Семенченко зазначив, що в ГПУ його вже опитали "за фактом збройного хуліганства другого комбата "Донбасу" Анатолія Виногродського", а опитування по інших справах триває. При цьому політик припустив, що "це продовжиться".

"З одного боку, кампанія в пресі, що всі добровольці – негідники і мародери. З іншого боку, вони постараються зробити так, щоб добровольці, яких вже заарештували в жовтні, листопаді та грудні, залишилися у в’язниці", – висловив переконання народний обранець.

Нагадаємо, Виногродський і Литвиненко були затримані в кінці листопада 2017 року за підозрою у скоєнні розбійного нападу на охоронця приватного аграрного підприємства на Кіровоградщині.