Як пишуть у виданні CGTN America, проєкт Сенату США щодо допомоги Україні й Ізраїлю не набрав достатню кількість голосів, щоб виставити його на голосування. Журналісти зазначають, що голосування, станом на північ 7 грудня за київським часом, триває. Відтак, є ймовірність, що все ще може змінитися. Щойно буде актуальна інформація – 24 Канал неодмінно сповістить вас.

Читайте також "Трамп може перемогти": Расмуссен закликав Європу готуватися до найгіршого сценарію

Байден відреагував на зволікання Сенату

О 00:35 7 грудня по Києву на його сторінці в мережі X з'явився допис. У ньому президент США підкреслив, що Конгрес повинен ухвалити додаткове фінансування для України до того, як він піде на святкові канікули.

Якщо цього не зробити, Путін ризикує отримати найбільший подарунок, на який він міг сподіватися, і відмовитися від нашого глобального лідерства. Це не може чекати,
– підкреслив він.

Звернімо увагу, що передувало цьому звернення Джо Байдена до Конгресу. В ньому він закликав не дати можливості Путіну перемогти, позбавивши Україну необхідної підтримки.

Байден закликав республіканців голосувати "За"

6 грудня президент звернувся до конгресу США. Він закликав виділити понад 100 мільярдів доларів. З цієї суми на фінансування допомоги Україні передбачені 60 мільярдів.

Сьогоднішнє голосування будуть пам'ятати довго. Чи повернемось ми спиною до справи свободи та волі? Ми не можемо дати Путіну виграти. Ми не можемо допустити зриву постачання в Україну. Радикальні республіканці тримають в заручниках допомогу Україні,
– заявив він.

Американський лідер звернувся також до республіканців, котрі блокують рішення. Він наголосив, що реально підтримує рішення щодо захисту кордонів, яке республіканці лобіюють. Водночас зазначив, що Конгрес повинен внести зміни до еміграційної системи, адже вона наразі не працює.

Президент США зауважив, що робив пропозицію республіканцям. Але вони, запевнив він, компроміс відкинули. Байден під час звернення зазначив, що "це не виклик, вони готові завдати удару по Україні фактично".