Зауважимо, що Сполучені Штати Америки серйозно розглядають оголошення росії – державою-спонсором тероризму за її злочини в Україні. Про це раніше розповіла амбасадорка США Бріджит Брінк.

Важливо Ім'я путіна буде поруч з бен Ладеном, – ОП про позицію Конгресу щодо визнання росії терористом

Дипломатка зазначила, що таке питання потребує ретельного розгляду, але Вашингтон продовжить робити все, щоб притягнути росію до відповідальності.

Варто відзначити, що наразі до списку країн, які офіційно були визнані спонсорами тероризму, входять Куба, Північна Корея, Іран, а також Сирія.

Новину прокоментував очільник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Дякуємо Сенату за підтримку заклику України. росія – це держава-терорист. Настав час визнати це офіційно та зруйнувати російську економіку,
– написав він у телеграмі.

Україна вже давно визнала росію державою-терористом

Верховна Рада офіційно визнала Росію державою-терористом. Це означає, що вся російська неонацистська символіка в Україні перебуває під забороною. Такі зміни регулює законопроєкт 7214, ухвалений 1 квітня у першому читанні. Його підтримали 311 парламентарів.

Співавтор законопроєкту, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв розповів, що українське законодавство доповнюється новими термінами "держава-терорист" і "символіка військового вторгнення російського неонацистського тоталітарного режиму в Україну".

Літери Z, V визнаються символікою військового вторгнення Росії в Україну, якщо їх використання відповідає встановленим цим законом ознакам,
– наголосив він.

У США вимагають визнати росію країною-терористом: дивіться відео