Рідним містом для полеглого бійця був Кам'янець-Подільський. Власне, його мер Михайло Посітко у неділю, 10 вересня, повідомив новину про героїчну смерть Сергія Іванюка.

Дивіться також ЗСУ просуваються в бік Донецького аеропорту: як за тиждень змінилася лінія фронту

Кам'янець-Подільська громада у скорботі

Народився Іванюк у 1979 році. У нього було двоє дітей: на жаль, тепер вони – без батька.

Він загинув відвойовуючи нашу незалежність, за це й поплатився своїм життям. Не справедливо… Без батька залишилось двоє дітей. Висловлюю щирі співчуття родині військовослужбовця,
– написав міський голова.

Окрім того, він зазначив, що вся Кам'янець-Подільська громада – у скорботі, та констатував: "Вічна пам'ять Герою".

Зауважимо, що 12 вересня рідна для Іванюка громада у Хмельницькій області зустрічатиме свого полеглого героя на щиті.

Траурний кортеж із тілом захисника рухатиметься проспектом зі сторони Хмельницького близько 09:30 до будинку, де проживав Сергій. Це вулиця Космонавтів, 10. Від 10:00 до 11:00 там відбудеться прощання.

Після цього кортеж вирушить до місця останнього спочинку в селі Вітківці. Там з усіма почестями поховають Сергія Іванюка, що загинув за нашу свободу.

Загиблі на війні: останнє

  • Під Бахмутом на Донеччині загинув молодий український захисник Ігор Бабко. Йому було 25. Через 9 днів у нього мало б бути день народження.
  • Окрім того, у боях за Україну загинув сержант 131-го окремого розвідувального батальйону Андрій Орлов. Він був першим воїном, кому президент надав звання Героя України за деокупацію Херсона.
  • Також на фронті загинув український військовий з Львівської області Остап Замасло. Майже пів року він вважався зниклим безвісти.