Із приходом Рустема Умєрова на посаду у відомстві почалися кадрові зміни. Зокрема, були звільнені шість заступників міністра оборони.

Дивіться також Вперше опубліковані детальні фото дрона-камікадзе, який міг атакувати Москву

Що повідомив Притула

За його словами, можливо, когось із колишніх заступників перепризначать. Але сам волонтер працювати в міністерстві не хоче: говорить, що "зараз, мабуть, радше ні, ніж так".

Досвід роботи людини, яка керує фондом чи скеровує фонд у якихось напрямках роботи, — це одна справа, а інша справа – це державна машина. І для того, щоб заходити на такі посади, потрібно було б понабивати руку в сегменті роботи в державних органах управління, а не в благодійному фонді,
– пояснив Притула.

Проте вважає, що члени його команди опиняться в уряді. Зокрема, днями Кабінет міністрів призначив директорку Благодійного фонду Сергія Притули Ганну Гвоздяр заступницею міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Я точно знаю, що держава в той чи інший спосіб визнає наші скіли, наші можливості, наші управлінські якості. Це виражається і в державних нагородах для деяких людей з колективу, і в певних пропозиціях для людей з колективу, які скоро можуть стати приємними новинами,
– сказав Притула.

Останні новини про благодійні ініціативи Сергія Притули

  • Нещодавно був масштабний збір на протимінні трали. З їхньою допомогою Збройні Сили можуть безпечніше та ефективніше знешкоджувати російські міни. Початково збір оголосили на 40 мільйонів гривень, які мали зібрати за два дні. Та у результаті зібрали 56 мільйонів.
  • А 2 вересня Притула оголосив про безпрецедентну акцію: п'ятеро протезованих бійців підуть у благодійний похід Карпатами, щоб зібрати 10 мільйонів гривень на потреби Збройних Сил. Чоловіки планують допомогти своїм побратимам зі спорядженням, а керуватиме збором та закупкою і відправкою амуніції для військових Фонд Сергія Притули.