Волонтер та засновник благодійного фонду, який і збирав на Bayraktar, Сергій Притула зустрівся з міністром оборони Олексієм Резніковим. Разом вони обговорили, куди найкраще спрямувати заощаджені кошти.

Важливо Є багато юридичних тонкощів, – Притула пояснив, що відбувається зі закупівлею Bayraktar

За підсумками зустрічі Притула написав, що безпілотники будуть. Ба більше, у волонтера навіть є розуміння, куди саме підуть 3 борти, які виробник надасть ЗСУ безкоштовно.

Притула розповів, що тепер його фонд проводить консультації з Міністерством оборони щодо того, куди найкраще спрямувати заощаджені кошти.

Сьогодні під час зустрічі з міністром оборони Олексієм Резніковим я отримав кілька варіантів. Незабаром будемо узгоджувати їх і з МО, і з Генштабом. Дякую всім, хто долучився до цього флешмобу національного масштабу. Непереможні, коли об'єднані,
– наголосив він.

Додамо, що волонтер Сергій Притула 22 червня оголосив, що відкриває збір коштів на три Bayraktar на потреби Збройних Сил України. Потрібно було зібрати понад пів мільярда гривень за тиждень. Однак потрібну суму вдалося зібрати лише за 3 дні. Ба більше, українці перевиконали план, задонативши 600 мільйонів гривень, тому було вирішено придбати 4 безпілотники Bayraktar.

Після того, як вдалося зібрати гроші на три БпЛА, Сергій Притула повідомив, що скоро він з командою запустить новий проєкт по збору коштів для допомоги українським воїнам.

Україна безкоштовно отримає Bayraktar, на які збирала вся країна

У пресслужбі компанії Baykar повідомили, що знають про те, що українці зібрали потрібну суму для того, щоб придбати декілька безпілотників Bayraktar TB2. Однак представники компанії заявили, що не приймуть оплату за безпілотники TB2 і безкоштовно відправлять 3 БпЛА на український фронт.

"Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед лицем, здавалося б, нездоланних викликів", – додали у пресслужбі Baykar.

Інтерв'ю із Сергієм Притулою про Bayraktar, війну і співпрацю з владою: дивіться відео