Україні подарують 3 безпілотники Bayraktar

У пресслужбі компанії Baykar повідомили, що знають про те, що українці зібрали потрібну суму для того, щоб придбати декілька безпілотників Bayraktar TB2.

До теми Є багато юридичних тонкощів, – Притула пояснив, що відбувається зі закупівлею Bayraktar

Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів,
– йдеться у повідомленні.

У Baykar повідомили, що не приймуть оплату за безпілотники TB2 і безкоштовно відправлять три БпЛА на український фронт.

"Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед лицем, здавалося б, нездоланних викликів", – додали у пресслужбі Baykar.

Як українці зібрали гроші на Bayraktar

  • Волонтер Сергій Притула 22 червня оголосив, що відкриває збір коштів на три Bayraktar на потреби Збройних Сил України. Потрібно було зібрати понад пів мільярда гривень за тиждень.
  • Уже за перший день була зібрана значна частина суми – 141 мільйон гривень. Ці кошти вдалося зібрати трішки більше, аніж за 10 годин. Всього за 12 годин українці зібрали гроші на один Bayraktar.

До речі Повернувся обличчям до волонтерського руху, – Притула про Залужного

  • Станом на 9 ранку 23 червня українці зібрали 296 мільйонів гривень. Відтак за добу з бажаних трьох Bayraktar українці назбирали гроші на два безпілотники.
  • Ввечері 24 червня збір коштів на три безпілотники Bayraktar закінчили. За 3 дні українці зібрали 600 мільйонів гривень, тому було вирішено придбати 4 безпілотники Bayraktar.
  • Після того, як вдалося зібрати гроші на три БпЛА, Сергій Притула повідомив, що скоро він з командою запустить новий проєкт по збору коштів для допомоги українським воїнам.

Дізнайтесь більше – українці за 3 дні вдалось зібрати гроші аж на 4 Bayraktar: дивіться відео