Мережі "розриваються" мемами з приводу атаки в тимчасово окупованому Севастополі. 24 Канал зібрав найкращі меми користувачів.

Дивіться також Удар по штабу чорноморського флоту росіян, сирени й паніка: хронологія дня "бавовни" у Криму

"Камені з неба", і "пропущений від Буданова"

Традиційно після "бавовни" на об'єктах окупантів мережа "вибухає" мемами й влучними коментарями. Атака на будівлю штабу командування Чорноморським флотом Росії у тимчасово окупованому Севастополі не стала винятком.

Так, українці створили "першу реакцію" голови української розвідки Кирила Буданова на вибухи у Севастополі.

"Реакція" Буданова на вибухи: дивіться відео

Деякі творці мемів жартують, що тепер буцімто над руйнованою будівлею у Севастополі можна побачити "дивне оптичне явище".

Українцям сподобалося, як одна з мешканок Севастополя коментувала вибухи й, напевно, від радості пригадала рідну мову. Цікаво, що у мережі знайшли відео з виступу "Квартал 95".

У Криму щось "почалося": дивіться відео

Кримські користувачі також не відстають й створюють меми. Один із підписників місцевого телеграм-каналу створив альтернативне відео із заявою так званого "голови Криму" Сєргєя Аксьонова.

"Звернення Аксьонова": дивіться відео

Більше мемів та влучних коментарів – у каруселі

У мережі жартують, що Севастополь "зачекався" звільнення, згадуючи рядки з пісні російської групи "Любе", яка відкрито підтримує проведення так званої "спецоперації".

Вибухи у Севастополі: коротко

  • День у тимчасово окупованому Криму неспокійний. Вибухи пролунали у Бахчисарайському районі та Севастополі. Окупаційна влада поспіхом "заспокоювала" нажаханих кримчан, що буцімто працює "пе-ве-о", а дим – це "спеціальна завіса".
  • Проте через кілька хвилин з'явилася інформація, що під ударом опинилася будівля штабу командування Чорноморського флоту Росії в тимчасово окупованому Севастополі. Російське міноборони визнало удар, але про жертв та постраждалих не повідомляло. Спочатку заявили про 1 загиблого військового, проте згодом він перейшов у статус "безвісти зниклого".
  • У ЗСУ підтвердили, що успішно завдали удару по штабу в Севастополі. Інформація про жертв та постраждалих уточнюється.
  • Варто зазначити, що на момент атаки у будівлі могла бути нарада офіцерів. Масштаби руйнування колосальні, деякі місцеві телеграм-канали стверджують, що загинути могли десятки осіб.
  • Надвечір у Севастополі знову пролунали вибухи. Телеграм-канали повідомляють, що під атакою опинилася ТЕЦ, втім офіційної інформації наразі немає.