За інформацією військовї адміністрації, попередньо, усі ворожі цілі знешкоджено. Повідомлень про руйнування чи потерпілих не було.

Зверніть увагу Крилаті ракети могли атакувати Україну: злітали Ту-95, але пуски не підтвердилися

Інформація від КМВА щодо нічної атаки на Київ

Повітряна тривога у Києві та області тривала дві з половиною години (від 01:52 до 04:25) та була повʼязана із загрозою застосування російською армією ударних БпЛА.

Попередньо, дрони-камікадзе окупанти запустили з півдня, вони пролетіли крізь Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Полтавську, Чернігівську області й намагалися атакувати Київ з північно-східного напрямку.

Силами й засобами Протиповітряної оборони усі ворожі цілі були знищені на підступах до столиці (тип та кількість у своїх звітах оприлюднять Повітряні сили),
– мовиться у повідомленні КМВА,

Станом на 5 ранку у столиці не зафіксовано ані руйнувань, ані потерпілих.

Повітряна тривога 20 червня вночі в Україні: які були загрози

  • "Шахеди" атакували Україну, вони рухалися двома основними векторами – у бік Вінницької області та до Києва. У Вінниці повідомили, що дрони завдали шкоди об'єкту критичної інфраструктури.
  • Також ворог уночі міг застосувати авіаційні ракети, наземне балістичне озброєння – із цим пов'язані вибухи чули у Запоріжжі та Дніпропетровській області.
  • І ще могла бути загроза від крилатих ракет Х-101, адже злітали російські стратегічні бомбардувальники Ту-95МС. Але пуски були, очевидно, імітаційними, адже ракети до нашого повітряного простору так і не долетіли.