Ці літаки, які є носіями небезпечних крилатих ракет Х-101/Х-555, попрямували у південно-східному напрямку. Тобто, до ймовірних рубежів пусків. Отже, стало зрозуміло, що Україні загрожує чергова масована ракетна атака.

Варто знати Росія хоче зруйнувати наші аеродроми: чому їм не вдасться зірвати передачу F-16

Ракетна атака ворога 20 червня: що відбувалося

04:32, 20 червня

Станом на цей час можна вже констатувати, що пускові маневри ворожих Ту-95 були імітаційними чи тренувальними. В Україні відбій.

04:04, 20 червня

До 4 ранку крилаті ракети до України не долітали.

03:28, 20 червня

У Дніпрі чули вибух, ворог міг застосувати балістику.

Тим часом Київ спробували атакувати "Шахеди", в області та столиці працювали сили ППО. Монітори пишуть, там "Шахедів" уже немає. Але є ще кілька у Вінницькій області та Дніпропетровській.

Щодо крилатих ракет нової інформації немає.

02:58, 20 червня

Крилатих ракет поки немає у повітряному просторі. Пуски з району Енгельса могли бути імітаційними, але "тушки" могли запустити ракети з регіону Каспійського моря – якщо так і було, тоді до нас ті можуть долетіти близько 4 ранку.

02:37, 20 червня

В очікуваний час ракети не зафіксували. Маємо надію, пуски були таки імітаційними.

01:53, 20 червня

Повітряну тривогу оголосили у більшості областей, окрім Заходу.

01:48, 20 червня

ПС написали про ракетну небезпеку у східних областях через загрозу крилатих ракет з літаків Ту-95МС.

01:20, 20 червня

Моніторингові спільноти почали писати, що ворог здійснив пуски крилатих ракет із кількох бортів ТУ-95МС у районі Енгельса. Якщо це не імітаційні дії, то ракети будуть у нашому повітряному просторі приблизно о 2 годині ночі чи до 02:30 (що трохи раніше, ніж було під час попередніх атак).

22:30, 19 червня

Повітряні сили зафіксували активність Ту-95МС ворога. Мовиться про 4 борти, ці стратегічні бомбардувальники злетіли з аеродрому "Оленья".

Зауважимо, водночас зі зльотом Ту-95МС в Україні тривала загроза "Шахедів". Кілька груп дронів-камікадзе кружляли територією Центру та Півдня, від Вінницької області до Полтавської. Тобто, ворог вкотре застосував тактику комбінованої повітряної атаки.