"Шахеди" летіли на Черкащину з Півдня України. Власне, дрони-камікадзе ворог запустив з тимчасово окупованого півострова Крим.

Читайте також Ворог запустив групу "Шахедів": дрони вже на українській території

На Черкащині працювала ППО

Власне, повітряну тривогу у Черкаській області оголосили о 00:21. Тоді повідомляли, що можлива загроза дронів-камікадзе.

Вже о 01:08 Повітряні сили зробили попередження для мешканців Черкас. У роді військ зазначили, що "Шахеди" летять на місто.

А вже о 01:20 глава ОВА Ігор Табурець зазначив, що існує підвищена небезпека. За його словами, окупанти застосували ударні БпЛА. В регіоні працює ППО.

Моніторингові канали о 01:39 вкотре звернулися до мешканців Черкас. Їх попрохали бути пильними, адже працюватимуть Сили оборони.

Станом на 01:46 моніторингові канали пишуть, що в Одеській області чисто. Натомість загроза атаки дронами-камікадзе зберігається у Черкаській і Кіровоградській областях.

Через кілька хвилин канали повідомляють, що "Шахеди" рухаються у напрямку Ізмаїльського району та попереджають мешканців ще й Одеської і Миколаївської областей про потенційну загрозу.

Повітряні сили о 01:52 написали, що "Шахеди" заходять у гирло Дунаю та рухаються у західному напрямку.

Ближче до 2 ночі місцеві телеграм-канали повідомили, що лунають повторні вибухи у Черкаській області. Кажуть, що працює ППО по ворожих цілях у небі.

Наголошуємо, що "Шахеди" небезпечні як самі по собі, так і їхні збиті уламки. Тож, якщо у вашому регіоні оголошена повітряна тривога, пов'язана з атакою дронами-камікадзе, то вам необхідно перебувати в укриттях. Якщо ви залишаєтеся в оселі, то тримайтеся якомога далі від вікон. Скло від вибухової хвилі може посікти вас. Не нехтуйте своїм здоров'ям і життям.