Поконфліктували нардеп Сергій Шахов із групи "Довіра" і нещодавно призначений голова наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов у ефірі одного з українських телеканалів.

Дещо раніше "Там, де всі жінки": мер Рівного знову потрапив у скандал, цього разу сексистський

"Я на самокаті, а ви на Maybach"

Почалася суперечка зі спічу Сергія Шахова. Він почав зі смартфону зачитувати тези про "прості народні маси, які бояться і не задоволені політичними елітами". На слові "еліти" Шахов підняв руку і показав у сторону Тимофія Милованова, який стояв за трибуною. На це голова наглядової ради Укроборонпрому сказав, що доведеться відповідати.

Я приїхав на самокаті, а ви на чому? На Maybach? Скажіть, будь ласка, хто з нас тоді еліта?
– обурився Милованов.

Після цього Шахов просив не перебивати його, але й не відповів, на якому авто приїхав до студії.

Колега з парламенту Данило Гетманцев поставив пряме питання Шахову: "Ну скажи, Сергію, на чому таки приїхав?". На це Сергій Шахов відповів: "на Toyota, яка має пробіг у 100 тисяч кілометрів".

Зазначимо, що того ж вечора нардеп Олександр Качура опублікував фото, як Тимофій Милованов їде урядовим кварталом на самокаті.

Які авто у декларації обох

  • У Сергія Шахова авто у власності немає. Натомість він безкоштовно користується автомобілем, яким володіє його син Микита. У свіжій декларації на сина вказані Hyundai Accent 2018 року за 385 тисяч гривень і Toyota Land Cruiser 2019 року за 2 мільйони 99 тисяч гривень. Саме цією останньою автівкою користується Шахов.
  • У Тимофія Милованова у декларації за 2020 рік зазначене авто Volvo C30 2009 року за 140 тисяч гривень.