У Чорне море зайшли, зокрема, 3 артилерійські та 8 десантні катери. Росія пояснює перекидання суден "контрольною перевіркою за зимовий період навчання".

Раніше Росія перекинула в Крим ще один військовий підрозділ

Напередодні загін перейшов в оперативне підпорядкування Чорноморського флоту і поповнив запаси палива та продовольства у порту Темрюк.

У міноборони Росії заявили, що після виходу з Керченської протоки кораблі попрямували "у призначений район згідно з планом здачі контрольної перевірки".

Росія також заявила, що екіпажі катерів Каспійської флотилії разом із силами Чорноморського флоту візьмуть участь в залікових морських навчаннях.

Російські кораблі під Кримським мостом: відео з сайту міноборони Росії

В акваторію Чорного моря також зайшли російські десантні кораблі "Александр Отраковский" та "Кондопога". Це сталося вранці 17 квітня.

Росія стягує сили до кордонів України: що відомо

  • Наприкінці березня головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у парламенті, попередив, що Росія стягує до кордонів України війська та техніку.
  • За його словами нарощування військової присутності держави-агресорки відбувається у Брянській, Воронезькій та Ростовській областях та в окупованому Криму.
  • Він наголосив, що все це Кремль хоче подати під виглядом бойових навчань. Там анонсували, що загалом протягом квітня проведуть 4048 навчань різного масштабу.


Росія стягує війська до кордонів України / Інфографіка 24 каналу