Міністр сказав у інтерв'ю, що союзники України повинні перейти від висловлення співчуття українцям і обіцянок допомогти у відновленні до запобігання загибелі людей та руйнації країни.

Дивіться також Кулеба припустив, коли Путін братиме участь в перемовинах щодо війни в Україні

Кулеба сказав, що потрібно для перемоги над Росією

Глава українського МЗС пояснив, що лише відновлення військової допомоги США, яке місяцями стримували республіканці, які є прихильниками Дональда Трампа, недостатньо для того, щоб перемогти Росію.

Жоден пакет не зупинить росіян. Що зупинить росіян, так це єдиний фронт всієї України та всіх її партнерів,
– заявив Дмитро Кулеба.

Він пояснив, що Захід має збільшити виробництво озброєнь, як це зробила Україна. Адже наразі Росія випускає орієнтовно в 10 разів більше зброї на тлі нестачі засобів протиповітряної оборони в ЗСУ.

"Коли я бачу, чого досягла Росія у розбудові оборонно-промислової бази за 2 роки війни, і чого досяг Захід, я думаю, що з боку Заходу щось не так. Захід повинен усвідомити, що ера миру в Європі закінчилася", – заявив очільник української дипломатії.

Він сказав, що пік військово-промислового виробництва в союзників України очікується не раніше кінця 2024 року.

Останні новини про допомогу від США

  • Сполучені Штати Америки нарешті зможуть надавати Україні військову допомогу. Адже Джо Байден 24 квітня підписав законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів.
  • У цей же день видання Reuters написало, що Сполучені Штати декілька тижнів тому таємно відправили в Україну далекобійні ракети ATACMS.
  • Їх вже застосувати проти російських цілей. Зокрема, вперше наші військові вразили цими ракетами російський аеродром у Криму, що на відстані орієнтовно 165 кілометрів від ліній фронту.
  • Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван запевнив, що США продовжать постачати Україні ракети ATACMS. Також він підтвердив, що Штати вже відправили декілька, а тепер, коли є додаткові повноваження та гроші, відправлять більше.