На ремонт об'єктів підуть місяці. Про це на брифінгу заявив мер Львова Андрій Садовий.

До теми Є перебої зі світлом, водою: Садовий прокоментував нову атаку по Львову

Чому на відновлення підстанції піде стільки часу

Чиновник зізнався, що ввечері 10 жовтня був оптимістично налаштований. Він пишався роботою фахівців, які так швидко відновили водо- та електропостачання у Львові.

Зранку 11 жовтня у місті виїхав вже навіть електротранспорт. Мобільні оператори нормально запрацювали. Ця нова атака привела до дуже серйозних наслідків. 4 підстанції в межах Львівщини вивели з ладу. Для того, щоб їх відремонтували потрібні не дні, а місяці,
– розповів Садовий.

Він пояснив, що відновлення підстанцій ускладнює те, що потрібних трансформаторів нема в наявності.

Мер запевнив, що міська влада зробить все можливе для того, щоб лікарні могли працювати в нормальному режимі, а українці могли купити всі необхідні речі. Зараз є 1 – 2 тижні на підготовку до осінньо-зимового періоду.

За словами Садового, ворог показав свої плани. Він хоче атакувати міста й об'єкти критичної інфраструктури, щоб залякати людей. Однак ефект буде зворотним.

Буде більше твердості та злості. Будемо заганяти їх у барліг в тайгу,
– наголосив міський голова.

Що відомо про ракетні удари по Львівщині

  • Зранку 10 жовтня по регіону росіяни запустили 15 ракет. Частину з них збили сили ППО. Влучання були по підстанціях, тож на Львівщині трапилися перебої зі світлом та водою, також погано працював мобільний зв'язок.
  • Станом на ранок 11 жовтня у 95% Львівської області відновили електропостачання. В обласному центрі світло включили напередодні ввечері.
  • 11 жовтня львів'яни знову почули вибухи. Ворог уразив 4 підстанції. За словами голови ОВА Максима Козицького, 2 з них знищені повністю.

Дивіться до теми – у Львові пролунали потужні вибухи: відео