Про це в авторській програмі Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі розповіла голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк. За її словами, під час корупції не відіграє роль, як працює людина: чесно чи нечесно.

До теми Обростає придуманими деталями, – у "Слузі народу" прокоментували справу вагнерівців

"10 мільярдів гривень на рік – це хабарі, які отримують чиновники за видачу дозволів і за ведення будинків в експлуатацію", – заявила Шуляк.

Шуляк: Забудовники часто будують із порушенням

Голова "слуг" запевнила навіть, якщо будинок збудували з дотриманням усіх держвимог, то все одно потрібно заплатити хабар. "Хочеш вести будинок в експлуатацію – неси гроші", – пояснила вона.

10 мільярд гривень на рік – це та корупція, яка стосується того, де не важливо, за які гроші будують об'єкти,
– наголосила Шуляк.

Очільниця партії "Слуга народу" також зауважила, що через корупцію забудовники часто будують із порушеннями. Вони думають, що за об'єкти все одно доведеться платити. Мовиться про будування доріг та капітальні ремонти мостів. Ба більше, дитячі садки теж у корупційній схемі.

Інтерв'ю з Оленою Шуляк на 24 каналі: дивіться відео


Велике будівництво в Україні: останні новини

  • Володимир Зеленський заявив, що в Україні створять національного авіаперевізника. Україна підписала меморандум про співпрацю з компанією Airbus.
  • У Кременчуці проводять роботи зі зведення мосту через річку Дніпро. Спеціалісти вже показали, який вигляд має будівництво пілонів конструкції у 3D.
  • Україна та Польща проводять перемовини щодо запуску надшвидкісних поїздів, які курсуватимуть між 2 столицями – Києвом та Варшавою. Сторони вже дійшли згоди у питанні типу потягів, однак інші деталі наразі залишаються у таємниці.