У проросійських телеграм-каналах Криму опубліковано анонімну скаргу на школярку з Херсона, яка під час уроку в Красноперекопську проігнорувала гімн Росії. Також у мережі опублікували її нотатки у блокноті. Дівчина там малювала там синьо-жовтий прапор, пише 24 канал.

Читайте також Більше немає куди: у Криму окупантів розселяють по будинках місцевих

В одній зі шкіл Криму написали анонімний донос на школярку з Херсона

Місцевим школярам не сподобалася поведінка дівчинки з Херсона, тому вони звернулися до "міністерства освіти" Криму та місцевого "МВС".

За інформацією пропагандистських телеграм-каналів, це сталося у місті Красноперекопськ, у школі №5. Дівчинка приїхала до півострова з Херсона, вона навчається у 8-А класі.

Школярка відкрито демонструє своє негативне ставлення до Росії. Зокрема, вона ігнорує гімн країни-терористки.

А на вкрадене росіянами гасло "слава Росії", вона відповідає "Слава Україні". Авторка скарги вимагає, щоб дівчинку та її батьків вивезли з Криму.

Публічних коментарів школярки або її батьків немає, імена та прізвища у повідомленні не вказані.

Школярка з Херсона проігнорувала гімн Росії: дивіться відео

Що будуть робити з росіянами після деокупації Криму

  • За 8 років окупації Криму на територію півострова, за різними оцінками, незаконно в'їхали понад 500 тисяч громадян країни-окупантки. При цьому покинути свої домівки були вимушені близько 100 тисяч громадян України.
  • Представниця президента в АР Крим Таміла Ташева наголосила, що усі іноземці, які потрапили на півострів після 2014 року не через українські КПВВ або через них, але порушили терміни перебування – проживають на території Криму незаконно.
  • А тому рішення, яке не суперечить міжнародному праву та відповідає законодавству України, очевидне – такі люди повинні залишити півострів нашої держави шляхом добровільного виїзду чи примусового видворення.

Детальніше – Подоляк висловився щодо звільнення Криму: дивіться відео